RT0805WRD07160RL
MFR.Part #
RT0805WRD07160RL
JLCPCB Part #
C1713439
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 160Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS