YC248-JR-071K5L
MFR.Part #
YC248-JR-071K5L
JLCPCB Part #
C874602
Description
1.5kΩ 16 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0402x8 Resistor Networks, Arrays ROHS