MF0207JT-52-1K3
MFR.Part #
MF0207JT-52-1K3
JLCPCB Part #
C3412410
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 600mW Metal Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS