CFR50SJT-52-1K6
MFR.Part #
CFR50SJT-52-1K6
JLCPCB Part #
C3435203
Description
-500ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.6kΩ 500mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS