AC1206FR-07205KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AC1206FR-07205KL
JLCPCB Part #
C229436
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 205kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS