PNS450JT-73-10R
MFR.Part #
PNS450JT-73-10R
JLCPCB Part #
C1401201
Package
Plugin,D8.5xL18mm
Description
-55℃~+350℃ -70ppm/℃~+170ppm/℃ 10Ω 4.5W Wirewound Resistor ±5% 插件,D8.5xL18mm Through Hole Resistors ROHS