RT0805BRC0739K2L
MFR.Part #
RT0805BRC0739K2L
JLCPCB Part #
C864890
Description
-55℃~+155℃ 125mW 39.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS