HHV2WSJT-73-11M
MFR.Part #
HHV2WSJT-73-11M
JLCPCB Part #
C1396214
Description
-55℃~+155℃ 11MΩ 2W Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS