RC1206FR-071R5L
MFR.Part #
RC1206FR-071R5L
JLCPCB Part #
C137360
Description
-55℃~+155℃ 1.5Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS