RE0201BRE0764K9L
MFR.Part #
RE0201BRE0764K9L
JLCPCB Part #
C2145587
Description
-55℃~+155℃ 25V 50mW 64.9kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS