KNP400JR-52-1R2
MFR.Part #
KNP400JR-52-1R2
JLCPCB Part #
C1771274
Description
-40℃~+200℃ 1.2Ω 4W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS