AC1206FR-074K64L
MFR.Part #
AC1206FR-074K64L
JLCPCB Part #
C144488
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 4.64kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS