KNP400JR-52-1R3
MFR.Part #
KNP400JR-52-1R3
JLCPCB Part #
C1769302
Description
-40℃~+200℃ 1.3Ω 4W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS