RT0805WRD07107KL
MFR.Part #
RT0805WRD07107KL
JLCPCB Part #
C4293123
Description
-55℃~+155℃ 107kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS