TC124-FR-0724R9L
MFR.Part #
TC124-FR-0724R9L
JLCPCB Part #
C854508
Package
0804
Description
24.9Ω 4 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0804 Resistor Networks, Arrays ROHS