HHV-50FR-52-499K
MFR.Part #
HHV-50FR-52-499K
JLCPCB Part #
C1763983
Description
-55℃~+155℃ 499kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS