MFR-50FTE52-42R2
MFR.Part #
MFR-50FTE52-42R2
JLCPCB Part #
C1376250
Description
-55℃~+155℃ 42.2Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS