RC1206JR-103R3L
MFR.Part #
RC1206JR-103R3L
JLCPCB Part #
C20164336
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.3Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS