MF0207FTE52-182R
MFR.Part #
MF0207FTE52-182R
JLCPCB Part #
C1373810
Description
-55℃~+155℃ 182Ω 600mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS