RC1210DR-071K5L
MFR.Part #
RC1210DR-071K5L
JLCPCB Part #
C4286474
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS