HHV-25FT-52-287K
MFR.Part #
HHV-25FT-52-287K
JLCPCB Part #
C1388862
Description
-55℃~+155℃ 250mW 287kΩ Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS