RT0805CRB0742K2L
MFR.Part #
RT0805CRB0742K2L
JLCPCB Part #
C4309226
Description
-55℃~+155℃ 125mW 42.2kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS