HHV1WSJR-73-820K
MFR.Part #
HHV1WSJR-73-820K
JLCPCB Part #
C1769731
Description
-55℃~+155℃ 1W 820kΩ Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS