TC124-FR-07976RL
MFR.Part #
TC124-FR-07976RL
JLCPCB Part #
C1732732
Package
0402x4
Description
4 62.5mW 8 976Ω ±1% ±200ppm/℃ 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS