FMP100FTE52-3R32
MFR.Part #
FMP100FTE52-3R32
JLCPCB Part #
C3425630
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.32Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS