FMP300JB-73-1K6
MFR.Part #
FMP300JB-73-1K6
JLCPCB Part #
C1387043
Description
-55℃~+155℃ 1.6kΩ 3W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS