RSF-50GR-52-18R
MFR.Part #
RSF-50GR-52-18R
JLCPCB Part #
C1760198
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 500mW Metal Film Resistor ±2% ±300ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS