MFR-12DRD52-68K1
MFR.Part #
MFR-12DRD52-68K1
JLCPCB Part #
C3520301
Description
-55℃~+155℃ 167mW 68.1kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS