RT1210DRD07210RL
MFR.Part #
RT1210DRD07210RL
JLCPCB Part #
C2140243
Description
-55℃~+125℃ 200V 210Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS