FMP300JB-73-160R
MFR.Part #
FMP300JB-73-160R
JLCPCB Part #
C1387269
Description
-55℃~+155℃ 160Ω 3W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS