FMP300JB-73-110R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
FMP300JB-73-110R
JLCPCB Part #
C1387134
Package
Plugin,D5xL15.5mm
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 3W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS