MF0207FTE52-243R
MFR.Part #
MF0207FTE52-243R
JLCPCB Part #
C1374991
Description
-55℃~+155℃ 243Ω 600mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS