HHV-25FB-52-182K
MFR.Part #
HHV-25FB-52-182K
JLCPCB Part #
C1389001
Description
-55℃~+155℃ 182kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS