CFR3WSJT-73-27K
MFR.Part #
CFR3WSJT-73-27K
JLCPCB Part #
C1387628
Description
-55℃~+155℃ 27kΩ 3W Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS