FMP300JB-52-100K
MFR.Part #
FMP300JB-52-100K
JLCPCB Part #
C1387458
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 3W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS