MFR200DRE52-9K88
MFR.Part #
MFR200DRE52-9K88
JLCPCB Part #
C1764789
Description
-55℃~+155℃ 2W 9.88kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS