AT0805DRE0778R7L
MFR.Part #
AT0805DRE0778R7L
JLCPCB Part #
C4276280
Description
-55℃~+155℃ 125mW 78.7Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS