AF0603FR-073K01L
MFR.Part #
AF0603FR-073K01L
JLCPCB Part #
C2097878
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.01kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS