FMP300FTE73-8K06
MFR.Part #
FMP300FTE73-8K06
JLCPCB Part #
C1389136
Description
-55℃~+155℃ 3W 8.06kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS