FMP300FTF73-8K06
MFR.Part #
FMP300FTF73-8K06
JLCPCB Part #
C3462588
Description
-55℃~+155℃ 3W 8.06kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS