AF0805FR-0756R2L
MFR.Part #
AF0805FR-0756R2L
JLCPCB Part #
C20144390
Description
-55℃~+155℃ 125mW 56.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS