SR0603JR-07510RL
MFR.Part #
SR0603JR-07510RL
JLCPCB Part #
C20166614
Description
-55℃~+155℃ 100mW 510Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS