FMP300FBF73-30K
MFR.Part #
FMP300FBF73-30K
JLCPCB Part #
C1386043
Description
-55℃~+155℃ 30kΩ 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS