FMP300FBF73-3K24
MFR.Part #
FMP300FBF73-3K24
JLCPCB Part #
C1387010
Description
-55℃~+155℃ 3.24kΩ 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS