MFR-25FTE52-634K
MFR.Part #
MFR-25FTE52-634K
JLCPCB Part #
C1370990
Description
-55℃~+155℃ 250mW 634kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS