RC0603FR-1036RL
MFR.Part #
RC0603FR-1036RL
JLCPCB Part #
C6378330
Description
-55℃~+155℃ 100mW 36Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS