HHV-50FT-52-143K
MFR.Part #
HHV-50FT-52-143K
JLCPCB Part #
C1390391
Description
-55℃~+155℃ 143kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS