RT0402CRE07107RL
MFR.Part #
RT0402CRE07107RL
JLCPCB Part #
C2122003
Description
-55℃~+155℃ 107Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS