FMP300FBF73-140K
MFR.Part #
FMP300FBF73-140K
JLCPCB Part #
C1386172
Description
-55℃~+155℃ 140kΩ 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS