CFR100JT-52-120R
MFR.Part #
CFR100JT-52-120R
JLCPCB Part #
C3567488
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 1W Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS